• NAJBLIŻSZE ZAWODY SPORTOWE

Brawo Milena! W dniu 7 czerwca Milena Kilanowska, uczennica klasy II SP, startowała w zawodach pływackich na pływalni wąbrzeskiej. W Memoriale im. Pawła Bączyńskiego na dystansie 25 m z czasem 20'08 zajęła zaszczytne 3 miejsce i tym samym zdobyła brązowy medal. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Jak już informowaliśmy nasza uczennica Marta Ciupak (kl.V) po wygranych eliminacjach wojewódzkich LDK zakwalifikowała się do finału krajowego, który odbył się 7 czerwca 2019r. na Stadionie Warszawskiej AWF. Marta startując w reprezentacji województwa kujawsko - pomorskiego wywalczyła srebrny medal w sztafecie 6*200m! Po rozegraniu wszystkich konkurencji

thumbturniej19Szybkość, celność, siła, zwinność i umiejętność współpracy w zespole...m.in te cechy pozwoliły reprezentacji naszej szkoły sięgnąć po puchar Wójta Gminy Ryńsk w turnieju sportowym zorganizowanym w Zieleniu z okazji I gminnego Dnia Dziecka. Do rywalizacji sportowej 31 maja 2019r.

Dnia 25 maja 2019r. w Białych Błotach odbyły się Mistrzostwa Województwa Dzieci w Lekkiej Atletyce czyli królowej sportu. Grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w tej imprezie. Złoty medal w biegu na 60m wywalczyła Marta Ciupak (klasa V) ustanawiając rekord życiowy na 9"00. Tytuł Mistrza Województwa w biegu na 300m zdobył również Adrian Marchewka (klasa IV) z wynikiem 53,41.

499 młodych miłośników lekkiejatletyki z całego województwa wzięło udział w zawodach „Lekkoatletyka Dla Każdego”, które w sobotę zorganizowane zostały na obiektach włocławskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zawody te były sprawdzianem wojewódzkim i eliminacją do finałów ogólnopolskich. Wśród wąbrzeskiej grupy młodych lekkoatletów znaleźli się uczniowie z Myśliwca.

Grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Myśliwcu wybrała się do Warszawy na inauguracje sezonu lekkoatletycznego. Wydarzeniem sportowym 13 kwietnia 2018r. na błoniach Stadionu Narodowego w jakim wzięli udział uczniowie były biegi masowe dla dzieci przy Orlen Warsaw Maraton'ie w ramach programu Lekkoatletyka dla Każdego

Strona 1 z 3