Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  Brawo Milena! W dniu 7 czerwca Milena Kilanowska, uczennica klasy II SP, startowała w zawodach pływackich na pływalni wąbrzeskiej. W Memoriale im. Pawła Bączyńskiego na dystansie 25 m z czasem 20'08 zajęła zaszczytne 3 miejsce i tym samym zdobyła brązowy medal. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Comments are now closed for this entry/Komentowanie niedostępne

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniamy KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies