Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  • NAJBLIŻSZE ZAWODY SPORTOWE

    Brak wydarzeń

thumbb3m21 września 2019r. odbyła się trzecia edycja imprezy sportowej pod nazwą Bieg Myśliwiecki, którą zorganizowała Szkoła Podstawowa w Myśliwcu we współpracy z Sołectwem Myśliwiec na terenie Myśliwca. W biegu głównym połączonym z Nordic Walking uczestnicy mieli do pokonania 4km, a biegi dla dzieci obejmowały dystanse 300m, 600m, 800m.

 Trasy były zróżnicowane od terenu crossowego poprzez szutry i asfalt, biegano po pentlach z elektronicznym pomiarem czasu. Po rozegraniu wszstkich biegów dokonano dekoracji i wyróżnień w różnych kategoriach - rozdano medale, koszulki i statuetki. Ceremoni dekoracji dokonywali zaproszeni goście m.in Wójt Gminy Ryńsk Pan Stanisław Łukasik oraz gość specjalny Tomasz Szymkowiak, polski lekkoatleta specjalizujący się w biegach długich - wielkrotny Mistrz Polski, Mistrz Świata Masters w półmaratonie z 2019r. olimpijczyk z Pekinu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi WYNIKAMI. Wystartowało 142 osoby.

Zawody odbyły się m.in dzięki wsparciu sponsorów i partnerów biegu - podziękowania dla: VeroniPAK, WnoNet, NZOZ Ratuj, Gmina Ryńsk, Lekkoatletyka dla Każdego, Time4Run, Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna.

 

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniamy KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies