Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  • NAJBLIŻSZE ZAWODY SPORTOWE

    Brak wydarzeń

  Jesienne zmagania szkolnych 10-cio osobowych sztafet przełajowych na etapie powiatowym odbyły się na wąbrzeskim Podzamczu. Nasza szkoła wystawiła zespoły dziewcząt i chłopców z klas IV-VI. Dziewczęta wywalczyły trzecią pozycję za SP3 Wąbrzeźno oraz SP2 Wąbrzeźno. Reprezentacja chłopców ukończyła rywalizację na

piątym miejscu przegrywając z SP3, SP2, SP Książki i SP Ryńsk. Pogoda nie dopisała - padał rzesisty deszcz - warunki trudne dla wszystkich zawodników.

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniamy KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies