Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  • NAJBLIŻSZE ZAWODY SPORTOWE

    Brak wydarzeń

  Grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Myśliwcu wybrała się do Warszawy na inauguracje sezonu lekkoatletycznego. Wydarzeniem sportowym 13 kwietnia 2018r. na błoniach Stadionu Narodowego w jakim wzięli udział uczniowie były biegi masowe dla dzieci przy Orlen Warsaw Maraton'ie w ramach programu Lekkoatletyka dla Każdego

w którym udział bierze nasza szkoła. W zawodach wzięło udział blisko 3000 dzieci z całej Polski, wszyscy otrzymali medal i pamiątkową koszulkę startową. Dodatkową atrkcją była wizyta na Stadnionie Narodowym.


Uczestnicy z naszej szkoły:

Marta Ciupak, Klaudia Lisowska, Nadia Wojnarowska, Nerea Carreton Feter, Adrian Marchewka, Julia Zych, Dominik Srzelecki, Kacper Strzelecki, Mikołaj Pawlos, Oliwia Tykarska, Otylia Słupska

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniamy KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies