Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 • NAJBLIŻSZE ZAWODY SPORTOWE

  Brak wydarzeń

  499 młodych miłośników lekkiejatletyki z całego województwa wzięło udział w zawodach „Lekkoatletyka Dla Każdego”, które w sobotę zorganizowane zostały na obiektach włocławskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zawody te były sprawdzianem wojewódzkim i eliminacją do finałów ogólnopolskich. Wśród wąbrzeskiej grupy młodych lekkoatletów znaleźli się uczniowie z Myśliwca.

  Najlepiej spisała się uczennica klasy V Marta Ciupak (kat.U12), która na dystansie 60m zwyciężając serię eliminacyjną z rekordem życiowym 9"37 awansowała do finału z trzecim czasem, a w finale jeszcze ten rekord poprawiła na 9"09 zdobywając złoty medal i awansując do finału krajowego!

  Dobry start na 60m zantowała również Otylia Słupska (kat.U14), która po eliminacjach znalazła się w finale z drugim czasem, lecz w biegu finałowym przez delikatnie nieudany start zajęła czwarte miejsce ze stratą 4 setnych sekundy do medalu, na pocieszenie pozostaje stadionowy rekord życiowy 8"85.

  Pozostali uczniowie, którzy brali udział w wojewódzkich zawodach LDK to: Adrian Marchrchewka klasa IV (60m - 9"85, rekord życiowy, 2 w serii el. 12 miejsce), Klaudia Lisowska klasa VI (300m - 51"76, rekord życiowy, 2 w serii el. 12 miejsce), Oliwia Tykarska klasa VI (300m - 54"17, rekord życiowy, 5 w serii el. 17 miejsce), Nadia Wojnarowska klasa VI (300m 54"48, rekord życiowy, 2 w serii el. 18 miejsce), Julia Zych klasa V (60m - 10"30, rekord życiowy, 2 w serii el., 21 miejsce), Mikołaj Pawlos klasa IV (60m - 10"87, rekord życiowy, 7 w serii el. 31 miejsce).

Wszystkim gratulujemy ambitnej sportowej postawy - fair play!

 

Komentarze  

#1 B.K. 2019-05-14 10:50
Brawo Nadia! :roll:

KLAUZULA INFORMACYJNA

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 informujemy, iż:

Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa w Myśliwcu, Myśliwiec 3, 87- 200 Wąbrzeźno (tel. 56 688 26 07) można się kontaktować pisemnie za pomocą poczty tradycyjnej lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 1. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na Administratorze.
 2. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji ww. celu z uwzględnieniem okresów przechowywania określonych w przepisach odrębnych, w tym przepisów archiwalnych.
 3. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. c) ww. Rozporządzenia.
 4. Odbiorcą Pani/Pana danych będą podmioty upoważnione na mocy przepisów prawa.
 5. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do:
  • dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także – w przypadkach przewidzianych prawem - prawo do usunięcia danych i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych.
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, w przypadku gdy przetwarzanie danych odbywa się z naruszeniem przepisów powyższego Rozporządzenia.

 Zawiadamiamy, iż w związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych nie podlega Pan/Pani decyzjom, które się opierają wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, o czym stanowi art. 22 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Ponadto informujemy, że nasza strona internetowa używa plików Cookies. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce znajdą Państwo - TU