Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  • NAJBLIŻSZE ZAWODY SPORTOWE

    Brak wydarzeń

  Dnia 25 maja 2019r. w Białych Błotach odbyły się Mistrzostwa Województwa Dzieci w Lekkiej Atletyce czyli królowej sportu. Grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w tej imprezie. Złoty medal w biegu na 60m wywalczyła Marta Ciupak (klasa V) ustanawiając rekord życiowy na 9"00. Tytuł Mistrza Województwa w biegu na 300m zdobył również Adrian Marchewka (klasa IV) z wynikiem 53,41.

Medal srebrny wywalczyła również sztafeta dziewcząt w której składzie biegały Otylia Słupska i Marta Ciupak. Otylia Słupska (klasa VI) biegnąc na 60m zajęła wysokie 5 miejsce ustanawiając rekord życiowy na 8"71. W zawodach startowały również Nadia Wojnarowska na 60m, Klaudia Lisowska na 300m i Oliwia Tykarska na 600m (wszystkie klasa VI).

 Zawody objęły blisko 750 osobostartów. Nasi reprezentanci na codzień trenują w grupie "Lekkoatletyka dla każdego", która skupia ponad 15 zawodników z terenu całego powiatu. Cała grupa zdobyła łącznie 8 medali, trenerem jest Piotr Zrada, nauczyciel SP Myśliwiec.

Zapraszamy wszystkich do trenowania Lekkiej Atletyki. 


Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniamy KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies