Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 • NAJBLIŻSZE ZAWODY SPORTOWE

  Brak wydarzeń

  Dnia 25 maja 2019r. w Białych Błotach odbyły się Mistrzostwa Województwa Dzieci w Lekkiej Atletyce czyli królowej sportu. Grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w tej imprezie. Złoty medal w biegu na 60m wywalczyła Marta Ciupak (klasa V) ustanawiając rekord życiowy na 9"00. Tytuł Mistrza Województwa w biegu na 300m zdobył również Adrian Marchewka (klasa IV) z wynikiem 53,41.

Medal srebrny wywalczyła również sztafeta dziewcząt w której składzie biegały Otylia Słupska i Marta Ciupak. Otylia Słupska (klasa VI) biegnąc na 60m zajęła wysokie 5 miejsce ustanawiając rekord życiowy na 8"71. W zawodach startowały również Nadia Wojnarowska na 60m, Klaudia Lisowska na 300m i Oliwia Tykarska na 600m (wszystkie klasa VI).

 Zawody objęły blisko 750 osobostartów. Nasi reprezentanci na codzień trenują w grupie "Lekkoatletyka dla każdego", która skupia ponad 15 zawodników z terenu całego powiatu. Cała grupa zdobyła łącznie 8 medali, trenerem jest Piotr Zrada, nauczyciel SP Myśliwiec.

Zapraszamy wszystkich do trenowania Lekkiej Atletyki. 


KLAUZULA INFORMACYJNA

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 informujemy, iż:

Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa w Myśliwcu, Myśliwiec 3, 87- 200 Wąbrzeźno (tel. 56 688 26 07) można się kontaktować pisemnie za pomocą poczty tradycyjnej lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 1. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na Administratorze.
 2. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji ww. celu z uwzględnieniem okresów przechowywania określonych w przepisach odrębnych, w tym przepisów archiwalnych.
 3. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. c) ww. Rozporządzenia.
 4. Odbiorcą Pani/Pana danych będą podmioty upoważnione na mocy przepisów prawa.
 5. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do:
  • dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także – w przypadkach przewidzianych prawem - prawo do usunięcia danych i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych.
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, w przypadku gdy przetwarzanie danych odbywa się z naruszeniem przepisów powyższego Rozporządzenia.

 Zawiadamiamy, iż w związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych nie podlega Pan/Pani decyzjom, które się opierają wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, o czym stanowi art. 22 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Ponadto informujemy, że nasza strona internetowa używa plików Cookies. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce znajdą Państwo - TU