Developed in conjunction with Ext-Joom.com

thumbturniej19Szybkość, celność, siła, zwinność i umiejętność współpracy w zespole...m.in te cechy pozwoliły reprezentacji naszej szkoły sięgnąć po puchar Wójta Gminy Ryńsk w turnieju sportowym zorganizowanym w Zieleniu z okazji I gminnego Dnia Dziecka. Do rywalizacji sportowej 31 maja 2019r.

stanęły reprezentacje wszystkich szkół w gminie składające się czwórek uczniów z każdej klasy, od "zerówki" do klas najstarszych i to właśnie nasi okazali się najlepsi. Turniej obejmował różnorodne zadania - biegowe, siłowe, sprawnościowe oraz zakresu gier zepołowych. Gratulujemy naszym reprezentantom doskonałej sportowej postawy. 

Comments are now closed for this entry/Komentowanie niedostępne

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniamy KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies