Developed in conjunction with Ext-Joom.com

thumbgda706Wydarzenie: jednodniowa wycieczka autokarowa. Termin: 7 czerwca 2019r. Wyjazd: 6:30. Kierunek: Trójmiasto. Uczestnicy: 37 uczniów SP Myśliwiec z klas od VI do III gimnazjum. Miejsca i obiekty: marsz nad Mołtawą z widokiem m.in na Gdańskiego Żurawia (bramę) oraz pierwszy statek "SOŁDEK"

zbudowany całkowicie w Polsce po II wojnie światowej, marsz najstarszymi ulicami gdańskiej starówki m.in Świętego Ducha i Długą, Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Fontanna Neptuna, Muzeum Bursztynu, Muzeum II Wojny Światowej, przejazd obok "Falowca" bloku mieszkalnego o dł.860m, Molo w Sopocie, ZOO w Gdańsku Oliwie. Posiłek: antrykot z ziemniakami i surówką + kompot w barze mlecznym "NEPTUN". Opiekunowie: Dorota Bujak, Beata Pencierzyńska, Andrzej Grabowski, Piotr Zrada. Powrót: 21:00. Było fajnie, dużo chodzenia...wycieczka udana;-)

 

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniamy KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies