Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 • WYDARZENIA Z KALENDARZA SZKOLNEGO

  Brak wydarzeń

thumbgda706Wydarzenie: jednodniowa wycieczka autokarowa. Termin: 7 czerwca 2019r. Wyjazd: 6:30. Kierunek: Trójmiasto. Uczestnicy: 37 uczniów SP Myśliwiec z klas od VI do III gimnazjum. Miejsca i obiekty: marsz nad Mołtawą z widokiem m.in na Gdańskiego Żurawia (bramę) oraz pierwszy statek "SOŁDEK"

zbudowany całkowicie w Polsce po II wojnie światowej, marsz najstarszymi ulicami gdańskiej starówki m.in Świętego Ducha i Długą, Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Fontanna Neptuna, Muzeum Bursztynu, Muzeum II Wojny Światowej, przejazd obok "Falowca" bloku mieszkalnego o dł.860m, Molo w Sopocie, ZOO w Gdańsku Oliwie. Posiłek: antrykot z ziemniakami i surówką + kompot w barze mlecznym "NEPTUN". Opiekunowie: Dorota Bujak, Beata Pencierzyńska, Andrzej Grabowski, Piotr Zrada. Powrót: 21:00. Było fajnie, dużo chodzenia...wycieczka udana;-)

 

KLAUZULA INFORMACYJNA

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 informujemy, iż:

Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa w Myśliwcu, Myśliwiec 3, 87- 200 Wąbrzeźno (tel. 56 688 26 07) można się kontaktować pisemnie za pomocą poczty tradycyjnej lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 1. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na Administratorze.
 2. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji ww. celu z uwzględnieniem okresów przechowywania określonych w przepisach odrębnych, w tym przepisów archiwalnych.
 3. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. c) ww. Rozporządzenia.
 4. Odbiorcą Pani/Pana danych będą podmioty upoważnione na mocy przepisów prawa.
 5. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do:
  • dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także – w przypadkach przewidzianych prawem - prawo do usunięcia danych i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych.
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, w przypadku gdy przetwarzanie danych odbywa się z naruszeniem przepisów powyższego Rozporządzenia.

 Zawiadamiamy, iż w związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych nie podlega Pan/Pani decyzjom, które się opierają wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, o czym stanowi art. 22 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Ponadto informujemy, że nasza strona internetowa używa plików Cookies. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce znajdą Państwo - TU