Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  • WYDARZENIA Z KALENDARZA SZKOLNEGO

    Brak wydarzeń

  18 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Jarantowicach miała miejsce uroczystość wręczenia Nagród Wójta najlepszym uczniom szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych z terenu Gminy Ryńsk. W spotkaniu wzięli udział: p. Władysław Łukasik -Wójt Gminy Ryńsk, p. Justyna Zarębska inspektor oświaty Gminy Ryńsk, dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz wyróżnieni uczniowie ze wszystkich szkół.

Podczas uroczystości wręczono nagrody książkowe oraz dyplomy uczniom kl. IV - VII szkoły podstawowej, którzy w mijającym roku szkolnym uzyskali wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Z kolei najlepsi absolwenci szkół podstawowych i absolwenci gimnazjów oprócz pamiątkowego dyplomu otrzymali rowery. Pan Wójt złożył gratulacje wszystkim wyróżnionym uczniom oraz życzył kolejnych sukcesów w nauce. Podczas uroczystości mogliśmy usłyszeć piosenki w wykonaniu uczennic ze szkoły z Jarantowic. Wyróżnieni uczniowie naszej szkoły: - Kołodziejska Agata, Lipińska Zuzanna, Wiliński Michał – klasa IV - Balińska Malwina, Barszczyk Izabela, Carreton - Feter Nerea, Ciernicki Ryszard, Ciupak Marta, Marchewka Patrycja, Narewski Alan, Sądowski Krzysztof – klasa V - Balawajder Patrycja , Cisło Karol, Plewa Seweryn, Słupska Otylia, Tykarska Oliwia – klas VI Wyróżnieni absolwenci naszej szkoły: - Patrycja Kempińska i Dawid Barszczyk – klasa VIII

 

Comments are now closed for this entry/Komentowanie niedostępne

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniamy KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies