Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  • WYDARZENIA Z KALENDARZA SZKOLNEGO

    Brak wydarzeń

  W dniu 11.06.2019 r. uczniowie klas VIII i III gimnazjum uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych na terenie Państwowej Straży Pożarnej w Wąbrzeźnie. Celem zajęć było zapoznanie uczniów z systemem ratownictwa obowiązującym w Polsce, zasadami udzielania pierwszej pomocy oraz specyfiką zawodu strażaka. Podczas zajęć każdy miał możliwość dokładnego zapoznania się ze sprzętem

z którego korzystają strażacy, podczas przeróżnych akcji ratowniczych. Następnie na sali edukacyjnej „ognik”, po przeszkoleniu przez strażaków, każdy miał możliwość przećwiczenia na fantomie udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu w różnych improwizowanych sytuacjach.


Comments are now closed for this entry/Komentowanie niedostępne

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniamy KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies