thumbbala19To dopiero był bal! Bal absolwentów ósmoklasistów oraz gimnazjalistów, który odbył się 12.06.2019 r. w WDK –u w Wąbrzeźnie. W tym roku swoich wychowanków żegnała pani Beata Pencierzyńska i pan Piotr Zrada. Rodzice wraz z uczniami pięknie udekorowali salę,

aby stworzyć uroczysty i niezapomniany nastrój. Niespodzianką była przystrojona tablica, na tle której wszyscy robili pamiątkowe zdjęcia. A kreacje były niesamowite, aż trudno było poznać naszych uczniów, którzy wyglądali bardzo uroczyście. Aby tradycji stało się zadość, bal rozpoczął się od zatańczenia Poloneza. Nie było łatwo naszym absolwentom, ponieważ widzów nie brakowało, a wszyscy tancerze chcieli wypaść jak najlepiej. I udało się. Było pięknie! Potem odbył się krótki quiz, który pokazał, ile uczniowie i nauczyciele wiedzą o sobie. Po części oficjalnej uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszony gość, jakim był wójt p.Władysław Łukasik, udali się na poczęstunek. Na tańce długo nie trzeba było czekać. A nad repertuarem muzycznym czuwał DJ. Nikt nie oparł się dźwiękom muzyki i wszyscy ruszyli na parkiet. Takiej integracji dawno nie było. Wszyscy wspaniale się bawili. Ciepła atmosfera, dużo śmiechu spowodowały, że czas szybko minął i trzeba było wracać do domów. Na szczęście wspomnienia zostały uwiecznione na zdjęciach.

Comments are now closed for this entry/Komentowanie niedostępne