thumbegz8klas19W dniach 15-17 kwietnia 2019 r. ósmoklasiści w całej Polsce przystąpili do egzaminu, który ma na celu sprawdzenie ich wiedzy i umiejętności zdobytych w I i II etapie edukacyjnym. Do egzaminu w naszej szkole przystąpiło 17 uczniów klasy VIII.

Przez kolejne trzy dni uczniowie zmagali się z zagadnieniami z języka polskiego, matematyki oraz z języka angielskiego. Wszystkie części egzaminu przebiegły bez zakłóceń i zgodnie z procedurami, pomimo trwającej od 8 kwietnia akcji strajkowej nauczycieli. Na wyniki sprawdzianu trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, ale wierzymy, że ósmoklasiści dobrze poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami.