ZDJĘCIA KLASOWE

thumbrec19Tradycją naszej szkoły są szkolne konkursy recytatorskie dla klas I - III SP pod hasłem "W kręgu poezji". W tegorocznym, 28 marca, wzięło udział 12 uczniów, którzy reprezentowali swoje klasy. Organizatorem konkursu była Małgorzata Banaś-Rajca, wychowawca klasy II SP.

Jury w składzie Marzena Prusakowska, Anna Budzich, Kamila Fiałkowska, nagrodziło następujących uczniów: Ignacy Plewa (I miejsce), Dominika Witkowska (II miejsce), Krzysztof Kotłowski (III miejsce), wyróżnienia - Urszula Zrada, Wiktor Wróblewski i Julia Filak. Miłym akcentem w czasie obrad jury był występ uczniów, którzy mieli chęć zaprezentować wiersz, mówiony na klasowym konkursie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wytrwałość, doskonałe przygotowanie i gratulujemy wszystkim uczestnikom.