Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

ZDJĘCIA KLASOWE

  • WYDARZENIA Z KALENDARZA SZKOLNEGO

    Brak wydarzeń

thumbplock19Uczniowie klas II-III SP wzięli udział w wycieczce do Płocka, która odbyła się dnia 24 maja. W tym dniu zwiedzili Muzeum Mazowieckie, ratusz, starówkę i miejskie ZOO z herpetarium, Uwagę naszych uczniów zwrócił piękny płocki ratusz i hejnał o godzinie 12.00 połączony z obejrzeniem sceny pasowania Bolesława Krzywoustego

na rycerza przez Władysława Hermana. Największą jednak atrakcją, jak się potem okazało, był pobyt w miejskim ZOO i herpetarium. Ogród został założony w 1951 roku i ma powierzchnię 17 ha, nie sposób więc było obejrzeć go w całości. Najciekawsze, największe i najmniejsze zwierzęta zostały jednak obejrzane. Niewątpliwą ciekawostką ogrodu są najmniejsze małpki świata - tamaryny (marmozety), które "przykuły" uwagę naszych obserwatorów. Tuż nad brzegiem Wisły widoczne było Wzgórze Tumskie. Wycieczka, jak przyznały dzieci, była atrakcyjna, przyjemna i ucząca.

Comments are now closed for this entry/Komentowanie niedostępne

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniamy KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies