Developed in conjunction with Ext-Joom.com

thumbdietW czwartek 9.05.2019 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję spotkać się z dietetykiem. Młodsi uczestniczyli w zajęciach na temat „Kreatywny mózg – wiem, co jem”. Dzieci z zainteresowaniem słuchały porad specjalisty na temat zdrowego odżywiania. Dzięki odpowiednio

thumb3maj19Uchwalenie Konstytucji 3 Maja to bardzo ważne wydarzenie historyczne, o którym nigdy nie możemy zapomnieć. W związku z tym, co roku obchodzimy w naszej szkole rocznicę tego święta. Piękna dekoracja oraz montaż słowno - muzyczny przygotowany przez uczniów klas 6-8 pod kierunkiem opiekuna,

thumbwielk19konkursW okresie przedświątecznym został zorganizowany „Konkurs wielkanocny” dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Myśliwcu, którego organizatorem była Rada Rodziców przy wsparciu szkoły. Głównymi celami konkursu było propagowanie zwyczajów związanych ze świętami Wielkiej Nocy,

thumbrekol2019Rekolekcje wielkopostne to taki szczególny i wyjątkowy okres w roku liturgicznym Kościoła. Jest to czas próby, czas lekcji i nauk, kiedy uczymy się roztropności, mądrości ducha i stajemy się lepsi. Nasze rekolekcje były okazją do wyciszenia się oraz zastanowienia

thumbswieta18W ostatnim dniu przed świętami Bożego Narodzenia, w naszej szkole odbyła się Wigilia szkolna. Od rana panował miły, uroczysty nastrój, wszyscy się uśmiechali i czuło się życzliwą i przyjazną atmosferę. Pierwsze lekcje przebiegły bardzo szybko, w oczekiwaniu na klasowe spotkania wigilijne.

thumbkawmik18W piątek, 14.12.2018r. w Szkole Podstawowej w Myśliwcu odbyła się kawiarenka mikołajkowa połączona z kiermaszem ozdób świątecznych. W organizację imprezy włączyli się reprezentanci Rady Rodziców Szkoły, pracownicy oraz oczywiście uczniowie ze wszystkich klas.

Strona 1 z 2

KLAUZULA INFORMACYJNA

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 informujemy, iż:

Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa w Myśliwcu, Myśliwiec 3, 87- 200 Wąbrzeźno (tel. 56 688 26 07) można się kontaktować pisemnie za pomocą poczty tradycyjnej lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  1. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na Administratorze.
  2. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji ww. celu z uwzględnieniem okresów przechowywania określonych w przepisach odrębnych, w tym przepisów archiwalnych.
  3. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. c) ww. Rozporządzenia.
  4. Odbiorcą Pani/Pana danych będą podmioty upoważnione na mocy przepisów prawa.
  5. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do:
    • dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także – w przypadkach przewidzianych prawem - prawo do usunięcia danych i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych.
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, w przypadku gdy przetwarzanie danych odbywa się z naruszeniem przepisów powyższego Rozporządzenia.

 Zawiadamiamy, iż w związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych nie podlega Pan/Pani decyzjom, które się opierają wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, o czym stanowi art. 22 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Ponadto informujemy, że nasza strona internetowa używa plików Cookies. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce znajdą Państwo - TU