Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  • WYDARZENIA Z KALENDARZA SZKOLNEGO

    Brak wydarzeń

thumbrrs19202 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2019/2020. O godzinie dziewiątej wszystkich zgromadzonych w sali gimnastycznej przywitała Pani Dyrektor Szkoły Marzena Prusakowska. Następnie odbyło się wspólne odśpiewanie hymnu narodowego. Po chwili powitała zaproszonych gości, nauczycieli, rodziców i uczniów.

Wspomniała, iż w tym roku przypada również 80-ta rocznica wybuchu II wojny światowej. W związku z tym ważnym wydarzeniem, uczennica z klasy ósmej - Lidia Fabrykiewicz, wygłosiła referat na ten temat. Następnie wszyscy zgromadzeni uczcili minutą ciszy pamięć poległych za wolność Polski. Po chwili p. Marzena Prusakowska skierowała szczególne ciepłe słowa do najmłodszych dzieci z oddziału przedszkolnego oraz pierwszoklasistów. Życzyła im, by nowy rok szkolny był dla nich czasem zdobywania niezmierzonej wiedzy i umiejętności, rozwijania pasji czytelniczych i zainteresowań. Wszystkim uczniom życzyła jak najlepszych osiągnięć w nauce, rozwijania swoich talentów, owocnego współdziałania w grupie, przeżywania ciekawych przygód i nawiązywania wspaniałych przyjaźni. Po krótkim wystąpieniu pani dyrektor przedstawiła wychowawców poszczególnych klas oraz nauczycieli, rozpoczynających pracę w naszej placówce. W dalszej części uroczystości p. Dorota Grabowska powitała dzieci oddziału przedszkolnego, a sekretarz Rady Rodziców, p. Magdalena Biernat wraz ze skarbnikiem - p. Magdaleną Mazurek - Plewą, wręczyły upominki dla całej grupy. Później odbyło się ślubowanie uczniów klasy I, którzy powtarzali słowa przyrzeczenia za wychowawczynią, p. Małgorzatą Szulecką. Następnie pierwszoklasiści zostali pasowani przez panią dyrektor na pełnoprawnych członków społeczności uczniowskiej. Oni również otrzymali upominki od przedstawicieli Rady Rodziców. Miłym akcentem wprowadzającym w atmosferę nowego roku szkolnego był krótki montaż artystyczny w wykonaniu kilku uczniów naszej szkoły przygotowany pod kierunkiem p. Małgorzaty Szuleckiej. Po oficjalnej części inauguracji roku szkolnego uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, aby otrzymać informacje na temat organizacji nowego roku szkolnego.

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniamy KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies