Developed in conjunction with Ext-Joom.com

thumbpolkonc26 października w naszej szkole gościła para muzyków: Leszek Bolibok i Robert Rąbca. Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości dali nam wspaniały koncert polskich pieśni narodowych, wojskowych, ludowych i tych ze śpiewnika babuni.

Motywem przewodnim była Wisła - zgodnie z jej nurtem płynęły pieśni od Babiej Góry po fale Bałtyku. Uczniowie mogli usłyszeć m.in/ Szła dzieweczka, Krakowiaka, Szarą piechotę czy kaszubskie szanty. Artyści aktywowali młodzież do wspólnego śpiewania, tańczenia zbójnickiego czy improwizowania górniczej orkiestry. Goodzinny koncert upłynął szybko w rytm znanej melodii Płynie Wisła płynie

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniamy KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies