Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  W miesiącach listopadzie i grudniu została przeprowadzona w ramach wolontariatu zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt z okolicy Brodnicy i Wąbrzeźna. Do akcji włączyli się uczniowie klas 0 - VIII Szkoły Podstawowej i Przedszkole w Myśliwcu. Zebrane produkty przekazaliśmy do Stowarzyszenia "Wąbrzeskie S.O.S. dla Zwierząt i Schroniska „Reksio” w Brodnicy. Wszystkim uczniom, którzy

przekazali karmę serdecznie dziękujemy.


Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniamy KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies