Developed in conjunction with Ext-Joom.com

thumbswieta18W ostatnim dniu przed świętami Bożego Narodzenia, w naszej szkole odbyła się Wigilia szkolna. Od rana panował miły, uroczysty nastrój, wszyscy się uśmiechali i czuło się życzliwą i przyjazną atmosferę. Pierwsze lekcje przebiegły bardzo szybko, w oczekiwaniu na klasowe spotkania wigilijne.

W powietrzu unosił się zapach potraw wigilijnych, którymi wszyscy chętnie się częstowali. Nie zabrakło opłatka, prezentów oraz śpiewu kolęd. Nawet Gwiazdor odwiedził naszych uczniów z workiem prezentów, a były to słodycze z niespodzianką – kubkami z życzeniami. Uwieńczeniem tego dnia był uroczysty apel, na którym przedstawiona przez uczniów jasełka wprowadziła wszystkich w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Życzenia od pani dyrektor Marzeny Prusakowskiej oraz przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Zuzanny Balawejder zakończyły tę uroczystość. Na Grono Pedagogiczne, pracowników szkoły , Rodziców i zaproszonych gości czekało jeszcze spotkanie przy wigilijnym opłatku, które przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniamy KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies