Developed in conjunction with Ext-Joom.com

thumbrekol2019Rekolekcje wielkopostne to taki szczególny i wyjątkowy okres w roku liturgicznym Kościoła. Jest to czas próby, czas lekcji i nauk, kiedy uczymy się roztropności, mądrości ducha i stajemy się lepsi. Nasze rekolekcje były okazją do wyciszenia się oraz zastanowienia

nad sobą i swoim życiem. To szansa, by spotkać Jezusa, poznać Go, pokochać; - doświadczyć miłości Boga i na niej budować swe życie - poznać siebie w świetle Słowa Bożego: swoje życiowe zranienia, zagubienia, zakłamania - pokonać to, co odbiera radość życia; - skonfrontować swoją przeszłość i teraźniejszość z Bogiem oraz pojednać się z Nim, by żyć w wolności; - odczytać właściwie Boży plan w odniesieniu do swego życia Szkolne rekolekcje trwały od 1 do 3 kwietnia 2019 r., odbywały się pod hasłem: „W mocy Bożego Ducha”. Zajęcia prowadzili: ksiądz Bratek z parafii MBKP w Wąbrzeźnie, ,klerycy seminarium i grupa modlitewna „EFFATHA” . Uczniowie podzieleni byli na 3 grupy, czyli klasy 0 – III SP, IV-VIII SP i III Gimnazjum.

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniamy KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies