Developed in conjunction with Ext-Joom.com

thumb3maj19Uchwalenie Konstytucji 3 Maja to bardzo ważne wydarzenie historyczne, o którym nigdy nie możemy zapomnieć. W związku z tym, co roku obchodzimy w naszej szkole rocznicę tego święta. Piękna dekoracja oraz montaż słowno - muzyczny przygotowany przez uczniów klas 6-8 pod kierunkiem opiekuna,

wprowadził wszystkich słuchaczy w uroczysty i poważny nastrój. Recytatorzy podkreślali jak ważna jest konstytucja dla każdego Polaka. Na koniec, przy wtórze dźwięków gitary, zabrzmiały słowa piosenki "Witaj,majowa jutrzenko". Takie wspólne chwile uczą szacunku do ojczyzny i wywołują dumę narodową.

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniamy KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies