Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  • WYDARZENIA Z KALENDARZA SZKOLNEGO

    Brak wydarzeń

thumbdietW czwartek 9.05.2019 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję spotkać się z dietetykiem. Młodsi uczestniczyli w zajęciach na temat „Kreatywny mózg – wiem, co jem”. Dzieci z zainteresowaniem słuchały porad specjalisty na temat zdrowego odżywiania. Dzięki odpowiednio

dobranym ćwiczeniom dowiedziały się, jak ogromny wpływ na pracę mózgu ma odpowiednia dieta. Podczas spotkania uczniowie byli bardzo aktywni i zaangażowani . Chętnie wykonywali zadania, stawiali pytania i prowadzili rozmowę z panią dietetyk. Przeprowadzone zajęcia z pewnością przyczyniły się do poszerzenia wiedzy na temat zdrowego odżywiania. Uczniowie przekonali się, że poprzez właściwą dietę możemy poprawić pracę naszego mózgu.

Comments are now closed for this entry/Komentowanie niedostępne

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniamy KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies