• Sprzątanie Świata 2022

• 04.10.2022 16:34
      • 16 września br. Nasza szkoła przystąpiła do 29. edycji Akcji „Sprzątanie Świata” organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia. W tym roku hasło akcji brzmiało” Wszystkie śmieci są nasze”.
      •   Jak co roku wszyscy chętnie włączyli się do działań na rzecz poprawy stanu środowiska naturalnego. Uczniowie wraz z wychowawcami i obsługą szkoły sprzątali tereny położone w okolicach szkoły. Najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego uprzątnęły plac przed szkołą oraz teren boiska szkolnego. Klasy I - III zajęły się terenem położonym wokół świetlicy wiejskiej oraz drogą prowadzącą do pobliskiego lasu. Starszaki posprzątały chodniki i pobocza pobliskich dróg oraz tereny wokół przystanku autobusowego. Ósmoklasiści dodatkowo uprzątnęli okolice torów kolejowych i początkowy odcinek pobliskiego lasu.

Galeria zdjęć: