• Gorąca herbata

• 29.11.2022 11:22
        • Rozpoczynamy wydawanie ciepłej herbaty dla uczniów klas 1-8. Uczniowie będą mogli na przerwie po trzeciej lekcji skorzystać w klasach lub na świetlicy z herbaty od 5 grudnia 2022 r. tj. od poniedziałku
        • Z powodu dużego zainteresowania Rodziców wydawaniem herbaty dla dzieci w okresie jesienno-zimowo-wiosennym informuję, że rozpoczynamy wydawanie ciepłej herbaty dla uczniów klas 1-8. Uczniowie będą mogli na przerwie po trzeciej lekcji skorzystać w klasach lub na świetlicy z herbaty od 5 grudnia 2022 r. tj. od poniedziałku.

Osoby zainteresowane herbatą dla swojego dziecka proszę o wpłacenie do wychowawcy klasy na cały sezon 10 złotych. Wpłatę przyjmujemy do 1 grudnia 2022 r. i wtedy zobaczymy jakie jest rzeczywiście zainteresowanie. Osoby, które się zdecydują później mogą wpłacić w każdej chwili i od tego momentu dziecko będzie mogło pić herbatę.

Natomiast obiady są wydawane na długiej przerwie po czwartej lekcji.

• Napisz do nas