Karta zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny oddziału przedszkolnego
Już 18 maja 2022r. o godzinie 10.00 Wąbrzeski Dom Kultury zaprasza na Wojewódzki Festiwal Twórczości Dzieci Niepełnosprawnych „Lodołamacze”.
Bezpłatna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna w ramach NFZ
Masz pozytywny test na koronawirusa? Co dalej?
Zobacz ulotkę
Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
Przypominamy Państwu, iż nasza szkoła uczestniczy w obecnym roku szkolnym, w unijnym Programie dla szkół, który jest realizowany przy współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa.
Dziś | 11 |
Wczoraj | 160 |
W tym tygodniu | 343 |
W tym miesiącu | 1425 |
Suma od 02.07.2014r. | 507550 |
Brak wydarzeń |
Strategia Przygotowania i Zarządzania Placówką Oświatową w czasie obecnym i na wypadek wystąpienia pandemii COVID-19 w Szkole Podstawowej w Myśliwcu w roku szkolnym 2020/2021
INFORMACJA DLA LUDNOŚCI DOTYCZĄCA SPOSOBU POSTĘPOWANIA
W PRZYPADKU PODEJRZENIA ZAKAŻENIA
NOWYM KORONAWIRUSEM SARS-CoV-2
W ostatnich kilku tygodniach w Chinach, we Włoszech, Korei Południowej i Iranie oraz innych krajach wystąpiły zachorowania z objawami: gorączki, kaszlu, duszności i problemów z oddychaniem.
Jeśli byłeś w tych krajach w ciągu ostatnich 14 dni (w przypadku zaobserwowania u siebie ww. objawów) lub miałeś kontakt z osobą chorą lub zakażoną nowym koronawirusem SARS-CoV-2 bezzwłocznie, telefonicznie powiadom stację sanitarno-epidemiologiczną
tel.stacjonarny: (56) 688 17 55; (56) 688 17 90
lub telefon alarmowy: 693 505 937
W przypadku nasilonych objawów zadzwoń pod numer alarmowy 112 lub zgłoś się do oddziału zakaźnego, gdzie określony zostanie dalszy tryb postępowania medycznego.
Została uruchomiona specjalna infolinia Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie informacji dla Polaków o postępowaniu w sytuacji wątpliwości podejrzenia koronawirusa.
Infolinia działa całodobowo, siedem dni w tygodniu pod numerem telefonu 800-190-590
PAMIĘTAJ!
W PRZYPADKU KIEDY ISTNIEJE PODEJRZENIE ZAKAŻENIA ALE NIE MASZ JESZCZE OBJAWÓW POZOSTAŃ W DOMU, UNIKAJ BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU Z INNYMI OSOBAMI ABY NIE DOSZŁO DO ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ WIRUSA.
Wszelkie wątpliwości dotyczące stanu swojego zdrowia wyjaśniaj telefonicznie lub innymi metodami zdalnej konsultacji.
Nie zgłaszaj się sam do przychodni POZ (chyba, że zostaniesz o to poproszony w określonym terminie) ani nie udawaj się do szpitala bez wcześniejszego uzgodnienia gdzie masz się zgłosić i czy jest to potrzebne.
Jeden chory pacjent (również Ty) może być źródłem zakażenia wszystkich pozostałych osób w poczekalni.
Szanowni Państwo, przygotowaliśmy dla Państwa serię czterech podcastów poświęconych najważniejszym zagadnieniom z zakresu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży online. Mamy nadzieję, że rozmowy ekspertów NASK oraz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, które poprowadził znany dziennikarz radiowy Krystian Hanke, będą dla Państwa przydatną dawką wiedzy. Liczymy na to, że staną się przyczynkiem do wielu rozmów i podjęcia działań w Państwa lokalnych środowiskach na rzecz bezpieczeństwa dzieci online.
Zachęcamy do słuchania!
Cyberprzemoc i inne formy agresji w sieci
Kiedy niewinny żart staje się hejtem? Jak reagować na agresję w internecie? Jak pomóc ofiarom cyberprzemocy?
kliknij, aby wysłuchać, kliknij, aby wysłuchać, kliknij, aby wysłuchać
Problem nadużywania internetu
Jak kontrolować czas, który dziecko spędza w sieci? W którym momencie powiedzieć stop? Jakie mogą być negatywne skutki nadużywania internetu i jak sobie z nimi radzić?
kliknij, aby wysłuchać, kliknij, aby wysłuchać, kliknij, aby wysłuchać
Seksting i problem uwodzenia dzieci w internecie
Czy zdajemy sobie sprawę z negatywnych konsekwencji, które ze sobą niesie? Jak rozmawiać z nastolatkiem o skutkach takich działań? Do kogo zwrócić się o pomoc?
kliknij, aby wysłuchać, kliknij, aby wysłuchać, kliknij, aby wysłuchać
Szkodliwe treści w internecie
Jak uchronić przed nimi nasze dzieci? Jakie treści są szkodliwe? Jak nauczyć dzieci bezpiecznie poruszać się po internecie i odpowiednio reagować na niebezpieczne materiały?
kliknij, aby wysłuchać, kliknij, aby wysłuchać, kliknij, aby wysłuchać
Pozdrawiamy,
Zespół Polskiego Centrum Programu Safer Internet