Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  • WYDARZENIA Z KALENDARZA SZKOLNEGO

    Brak wydarzeń
  • LIST DO RODZICÓW

    LISTGIS12

 W roku szkolnym 2019/2020 szkoła w Myśliwcu dzięki projektowi "Aktywna tablica III" wzbogaciła swoją bazę dydaktyczną o dwa monitory interaktywne o przekątnej 75 cali. Stanowią one doskonałą pomoc w nauczaniu wielu przedmiotów, ułatwiają pracę nauczycielom czyniąc lekcje bardziej przystępnymi dla ucznia. Urządzenia są dotykowe, oferują nowoczesne rozwiązania takie jak wbudowany system operacyjny Android, przewodową i bezprzewodową łączność ze sprzętami zewnętrznymi, mogą pełnić rolę tablicy szkolnej na której łatwo może pojawić się pięciolinia czy kratki z zeszytu do matematyki lub figury geometryczne w 3D. Nauczyciele otrzymali stosowne przeszkolenia, aby w 100% wykorzystywać możliwości monitorów.