Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  • NAJBLIŻSZE ZAWODY SPORTOWE

    Brak wydarzeń

  Dnia 14 czerwca w Białych Błotach odbyły się Kujawsko-Pomorskie Igrzyska Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Lekkiej Atletyce. Wydarzenie organizowane przez bydgoski KPCEN otworzył zapalając symboliczny znicz Pan Marek Gralik Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty. W zawodach przykładnie wystartowali nauczyciele wychowania - fizycznego pracujący w SP Myśliwiec.

Czytaj więcej...

  "Najszybszy tegoroczny bieg na 800 metrów w Europie, 5 rekordów mityngu, mistrzowie olimpijscy w akcji i niesamowita atmosfera na trybunach – to wszystko miało miejsce podczas 4. Memoriału Ireny Szewińskiej", który został rozegrany w Bydogszczy 6 czerwca. Na trybunach kibicowała zainteresowana grupa uczniów z Myśliwca pod opieką nauczyciela wychowania - fizycznego. Uczniowie mieli możliwość zobaczenia międzynarodowego wydarzenia sportowego na żywo, mogli uzyskać autografy polskich i zagranicznych gwiazd lekkiej atletyki

Czytaj więcej...

  21 maja 2022r. w Białych Błota odbyły się Mistrzostwa Województwa Dzieci w Lekkiej Atletyce U10-U12. W zawodach brała udział dwójka uczniów z SP Myśliwiec. Urszula Zrada (kl.4) wywalczyła złoty medal w biegu na 600m z wynikiem 2:00"62, Maciej Zrada (kl.1) zdobył złoty medal w biegu na 200m uzyskując 37"12. Warto dodać, że Ula dołożyła jeszcze jeden złoty medal w sztafecie 4*100m z koleżankami z grupy treningowej. W zawodach brało udział ponad 450 dzieci z całego województwa. 

Czytaj więcej...

  W dniu 20 maja 2022r. na stadionie miejskim w Wąbrzeźnie odbyły się zawody w trójboju LA (bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową). W kategorii dziewcząt i chłopców do zawodów przystąpiły cztery drużyny z powiatu wąbrzeskiego. Reprezentacja naszej szkoły z składająca się z uczniów z klasy III i IV zajęła trzecie miejsce w kategori dziewcząt i chłopców!

Czytaj więcej...

  Piątka naszych uczniów 10 maja wystartowała w powiatowych igrzyskach młodzieży w lekkiejatletyce na stadionie miejskim w Wąbrzeźnie. W biegu na 100m złoty medal zdobyła Marta Ciupak (kl.VIII) - awansując do finału wojewódzkiego! Srebro na 300m wywalczyła Julia Zych (kl.VIII). Również srebrny medal przypadł sztafecie szweckiej dziewcząt w składzie Julia Zych 400m, Marta Ciupak 300m, Nerea Carreton Feter (kl.VIII) 200m i Agata

Czytaj więcej...

  W dniu 29 kwietnia 2022 r. na boisku SP 3 w Wąbrzeźnie odbyły się powiatowe zawody sportowe w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży w piłkę nożną dziewcząt. Zawody zakończyły się ogromnym sukcesem dziewcząt z naszej szkoły ponieważ zajęły II miejsce. Wyniki poszczególnych meczy:

Czytaj więcej...

Strona 1 z 3