Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  • NAJBLIŻSZE ZAWODY SPORTOWE

    Brak wydarzeń

  W jesienne przedpołudnie na wąbrzeskim podzamczu odbyły się sztafetowe biegi przełajowe na etapie powiatowym. Naszą szkołę reprezentowały dwie sztafety; dziewczęta starsze (VII-VIII) i chłopcy młodsi (IV-VI). Dziewczęta zajęły III miejsce za SP3 Wąbrzeźno oraz SP2 Wąbrzeźno, a chłopcy dobiegli na czwartej pozycji za SP3 Wąbrzeźno, SP2 Wąbrzeźno i SP Ryńśk. Wszystkim startuącym należą się gratulacje za godne reprezentowanie szkoły.

 

KLAUZULA INFORMACYJNA OGÓLNA

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniam klauzulę informacyjną.

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies