Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  • NAJBLIŻSZE ZAWODY SPORTOWE

    Brak wydarzeń

  Hala Arena w Toruniu dnia 21 listopada była miejscem lekkoatletycznych zmagań w Ogolnopolskiej Olimpiadzie LDK. Do startu w reprezentacji województwa została powołana uczennica klasy VIII Marta Ciupak. W biegu eliminacyjnym na 60m w kat. U14 Marta uzyskała rekord życiowy 8"34 sek. i awansowała do finału w którym zajęła 8 miejsce wśród najlepszych spriterek w kraju w tej katergorii wiekowej! Na zakończenie imprezy odbyły się biegi sztafetowe 4*200m

w których rywalizowały województwa i nasza zawodniczka znalazła się w składzie kujawsko - pomorskiego, które wygrało tę konkurencję zdobywajc złoty medal! Warto dodać, że nasze województwo wygrało ogólną klasyfikację zawodów.


WYNIKI

FOTORELACJA

KLAUZULA INFORMACYJNA OGÓLNA

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniam klauzulę informacyjną.

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies