Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  • NAJBLIŻSZE ZAWODY SPORTOWE

    Brak wydarzeń

  Dnia 14 czerwca w Białych Błotach odbyły się Kujawsko-Pomorskie Igrzyska Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Lekkiej Atletyce. Wydarzenie organizowane przez bydgoski KPCEN otworzył zapalając symboliczny znicz Pan Marek Gralik Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty. W zawodach przykładnie wystartowali nauczyciele wychowania - fizycznego pracujący w SP Myśliwiec.

Pan Piotr Zrada wystartował w biegu na 100m w kategorii do 45 lat zdobywając złoty medal z wynikiem 11,70, a Pan Andrzej Grabowski również w biegu na dystansie 100m lecz w kategorii do 35 lat zająmując 5 miejsce z rezultatem 13,20.

Były to pierwsze tego typu zawody w naszym województwie, ale podobno nie ostatnie! Jest zapowiedź kontynuacji tej miłej imprezy, która zgromadziała ponad 150 nauczycieli z województwa kujawsko-pomorskego.