Witaj w zakładce biblioteki szkolnej w Myśliwcu.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

czytSzkoła Podstawowa w Myśliwcu realizuje projekt “Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa (NPRCZ)  Priorytet 3: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych”.

Celem programu jest m. in. wzmocnienie zainteresowań i aktywności czytelniczej uczniów  przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa oraz doposażenie bibliotek szkolnych w atrakcyjne dla uczniów książki. Wśród zakupionych dla naszych uczniów pozycji znajdują się nie tylko nowości, książki popularnonaukowe  i rozwijające zainteresowania, ale te, o które dzieci pytają najczęściej.  Nasza Szkoła otrzymała w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa wsparcie finansowe, dzięki któremu do biblioteki zakupione zostały książki o wartości 5,000 zł.

KLAUZULA INFORMACYJNA OGÓLNA

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniam klauzulę informacyjną.