Developed in conjunction with Ext-Joom.com

thumbrec,,Mój ulubiony wiersz”- pod takim hasłem przebiegał Szkolny Konkurs Recytatorski, który odbył się 11.05 2022 r. Organizatorkami były panie polonistki: Beata Pencierzyńska oraz Jadwiga Robaczewska- Gapińska. Uczestnikami byli zwycięzcy klasowych konkursów recytatorskich z klas 4-8. Każdy z uczniów przedstawiał jeden ulubiony wiersz znanego polskiego poety lub poetki.

Czytaj więcej...

  W dniu 10.05.2022 r. na terenie szkoły pojawił się DENTOBUS w ramach akcji jeden dentobus na województwo. Akcja została uruchomiona w ramach prac nad polityką prozdrowotną kraju. Jej inicjatorem jest Ministerstwo Zdrowia, właścicielem dentobusu jest Urząd Wojewódzki, natomiast organem finansującym projekt jest Narodowy Fundusz Zdrowia. Na całe województwo przypada jeden dentobus.

Czytaj więcej...

  We wtorek 10.05.2022 r. w siedzibie OSP w Wąbrzeźnie odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Reprezentantką młodszej grupy wiekowej z naszej szkoły była Agata Stefańska z klasy IV. Natomiast Alan Narewski z klasy VIII reprezentował nas w grupie uczniów starszych. Po teście pisemnym oboje zdobyli najwięcej punktów

Czytaj więcej...

W Szkole Podstawowej w Myśliwcu 6 maja 2022 roku odbył się MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z HISTORIĄ PRZEZ WIEKI VII EDYCJA pod hasłem ROK 2021 – ROKIEM KONSTYTUCJI 3 MAJA.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 4