Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

ZDJĘCIA KLASOWE

  Dnia 3 września 2021 r. w Jabłonowie Pomorskim odbyło się podsumowanie szóstej edycji konkursu „List do Taty”, którego głównym celem było propagowanie dojrzałego i odpowiedzialnego ojcostwa. Konkurs został przeprowadzony w szkołach w czerwcu 2021 r. i był adresowany do uczniów klas czwartych oraz piątych szkół podstawowych. Zadaniem uczniów było napisanie pracy na temat: Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata.

Uczennica naszej szkoły Dominika Witkowska została wyróżniona i otrzymała nagrodę z rąk Marszałka Senatu RP prof. Tomasza Grodzkiego. Fragment pracy Dominiki: Mój tata – to mój bohater. Idealnie pasuje do niego hasło reklamowe ”Bądź bohaterem w swoim domu”.


KLAUZULA INFORMACYJNA OGÓLNA

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniam klauzulę informacyjną.

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies