Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

ZDJĘCIA KLASOWE

  • WYDARZENIA Z KALENDARZA SZKOLNEGO

    Brak wydarzeń

  27 września 2021 r. dwie grupy uczniów klas „0” – III oraz dwie grupy uczniów IV- VIII, uczestniczyły w spotkaniu z policjantem Powiatowej Komendy Policji w Wąbrzeźnie - Bartoszem Gumińskim. Tematem pogadanki była „Bezpieczna droga”. Młodsi uczniowie mieli możliwość zapoznać się z pracą policjanta oraz poznać zasady bezpieczeństwa na drodze, w domu i w stosunku do osób obcych. Funkcjonariusz przypomniał zasady bezpiecznego poruszania się oraz zachęcał do wyposażenia ubioru w elementy odblaskowe podczas

poruszania się na drodze po zmroku. Natomiast najstarsi uczniowie obejrzeli film o negatywnych skutkach zażycia środków zabronionych. Funkcjonariusz przypomniał również o zasadach bezpiecznego poruszania się na drodze, i zapoznał uczniów z najnowszymi przepisami dotyczącymi poruszania się na hulajnogach elektrycznych. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali wiele pytań dotyczących bezpieczeństwa. Wykazywali się też dobra znajomością znaków drogowych i zasad przechodzenia przez ulicę. Takie spotkania odbywają się w naszej szkole od wielu lat i przynoszą dobre efekty. Liczymy, że i tym razem wiedza teoretyczna znajdzie zastosowanie w praktyce.


KLAUZULA INFORMACYJNA OGÓLNA

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniam klauzulę informacyjną.

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies