Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

ZDJĘCIA KLASOWE

  • WYDARZENIA Z KALENDARZA SZKOLNEGO

    Brak wydarzeń

  W najbliższy piątek uczniowie naszej szkoły wybierają się na wycieczkę do stolicy naszego kraju, będą zwiedzać wiele intresujących i ważnych miejsc. W związku z tym zapraszamy na krótki materiał filmowy z czerwca 2015r. z poprzedniej wycieczki szkolnej z Myśliwca do Warszawy. Życzymy przyjemnego oglądania i ewentualnego wspominania;-) Materiał z tegorocznej wyprawy napewno pojawi się już niebawem na naszej szoklnej witrynie.

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA OGÓLNA

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniam klauzulę informacyjną.

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies