Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  • WYDARZENIA Z KALENDARZA SZKOLNEGO

    Brak wydarzeń

thumbegz8Tegoroczny Egzamin Ósmoklasisty odbył się w dniach 24- 26.05.2022 r. W naszej szkole przystąpiło do niego 17 uczniów klasy VIII, a więc frekwencja była stuprocentowa . Pierwszego dnia egzaminu uczniowie sprawdzali swoje umiejętności i wiedzę z języka polskiego, mając do dyspozycji 120 minut.

Kolejny dzień to zmagania z matematyką, które trwały 100 minut, a ostatni etap egzaminu to język angielski, na który przeznaczone było 90 minut. W skład komisji egzaminacyjnych wchodzili nauczyciele naszej placówki szkolnej wraz z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej w Zieleniu. Nastroje i atmosfera była życzliwa i spokojna, a nad właściwą organizacją czuwała pani Monika Kmiecik, wychowawczyni klasy VIII. Trzymamy więc teraz kciuki za wyniki naszych uczniów i życzymy im Powodzenia.