Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  • WYDARZENIA Z KALENDARZA SZKOLNEGO

    Brak wydarzeń

thumbdolasu622Dnia 15 czerwca 2022 roku uczniowie klasy 1a i 1b wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do lasu w Wałyczyku. Pogoda dopisała, był piękny słoneczny dzień. Przed wyjazdem uczniowie przypomnieli sobie jak należy zachowywać się w lesie, by nie ucierpiała

Czytaj więcej...

thumbspotkstra22W środę 11 maja uczniowie z klas O – III uczestniczyli w niecodziennym spotkaniu. Tego dnia do naszej szkoły zawitali Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Myśliwcu, którzy przygotowali dla dzieci mnóstwo atrakcji. Najmłodsi podczas tego spotkania mogli bliżej zapoznać się z zawodem strażaka oraz z zasadami postępowania na wypadek powstania pożaru lub innego zagrożenia.

Czytaj więcej...

thumbbyd22W poniedziałek 6.06.2022 r. grupa uczniów z klas II, III i IV uczestniczyła w wycieczce do Bydgoszczy. Pierwszym punktem programu była w wizyta w bydgoskiej filharmonii, gdzie dzieci miały okazję wziąć udział w zajęciach edukacyjnych pod nazwą „Emocje z fortepianu”. Podczas nich poznały budowę fortepianu, brzmienie saksofonu oraz niektórych instrumentów perkusyjnych.

Czytaj więcej...

thumbwyc22strazW czwartek 19.05.2022r. uczniowie klas III i IV udali się do Wąbrzeźna, gdzie odbywały się tegoroczne Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka. Imprezę zorganizowano w amfiteatrze nad Jeziorem Zamkowym. Strażacy przygotowali na tę okazję wiele atrakcji dla dzieci. Uczniowie mogli obejrzeć samochody strażackie różnego typu,

Czytaj więcej...

thumbtor05222W poniedziałek 16 maja, dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie z klas pierwszych odwiedzili Piernikarnię Mistrza Bogumiła w Toruniu, gdzie uczestniczyli w warsztatach piernikarskich. Własnoręcznie wyrabiali ciasto, odciskali w formach i przygotowywali do upieczenia.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 6