thumbjesien2123 września przyszła do nas kalendarzowa jesień, dlatego uczniowie klas 0-III postanowiły ją przywitać. Z tej okazji dzieci ubrały się w kolory nadchodzącej pory roku, a na głowy założyły piękne kapelusze, wianki oraz opaski ozdobione darami jesieni. Ten dzień obfitował w zabawy, zagadki o tematyce jesiennej, dzięki którym uczniowie przyswoili wiadomości o rozpoczynającej się właśnie porze roku.

Dzieci wybrały się na jesienny spacer, by poszukać oznak jesieni. Zebrały liście, kasztany, żołędzie. W salach powstały kąciki, gdzie znalazły się kolorowe dary przyrody a wykonane przez dzieci prace plastyczne są ozdobą sal.

KLAUZULA INFORMACYJNA OGÓLNA

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniam klauzulę informacyjną.