Dnia 10 listopada, został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny „ZŁOTA POLSKA JESIEŃ”, który był adresowany do wszystkich uczniów z klas 0-3. Wpłynęło bardzo wiele pięknych prac wykonanych różnymi technikami. Komisja wyłoniła 12 prac . I miejsce – Agata Kułakowska ( klasa 1b) i Wojciech Zdrojewski (klasa 3) II miejsce – Aleksander Osmański (oddział przedszkolny) i Paweł klonowski (klasa 2) III miejsce – Agata Balińska (oddział przedszkolny)

i Aleksandra Kmiecik (klasa 2) Wyróżnienie: Laura Sammo (klasa 1a), Antoni Popielec (klasa 1b), Maja Kaczmarczyk (oddział przedszkolny), Iga Koziorzemska (klasa 2), Kacper Kępiński (klasa 3), Maja Partyka (klasa 3). Wszystkie prace zostały wyeksponowane w świetlicy szkolnej.