thumbmis25 listopada 2021 r. dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-II obchodziły „Dzień Pluszowego Misia”. W tym dniu, każde dziecko opowiedziało o swoim ulubionym misiu, poznało historię Pluszowego Misia oraz wykonało misia z papieru. Klasa druga przygotowała Medal Przyjaciela/ Przyjaciółki Pluszowego Misia, a najmłodsi z oddziału przedszkolnego

malowali farbami na papierze duże misie według własnego pomysłu, uczestniczyli w wielu zabawach ruchowych, quizach i misiowych tańcach.

KLAUZULA INFORMACYJNA OGÓLNA

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniam klauzulę informacyjną.