Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  • WYDARZENIA Z KALENDARZA SZKOLNEGO

    Brak wydarzeń

thumbnsnpdl21Narodowe Święto Niepodległości – polskie święto państwowe obchodzone 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku, po 123 latach zaborów (1795-1918). Święto zostało ustanowione ustawą z 23 kwietnia 1937 roku, zniesione ustawą Krajowej Rady Narodowej 22 lipca 1945 roku.

Czytaj więcej...

thumbmuffi"Przerwa na czytanie" Dnia 28 października 2021 r. zorganizowana została akcja pod tytułem „Przerwa na czytanie z muffinką w ręku". Przedsięwzięcie to zostało zrealizowane w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, kampanii społecznej "Cała Polska Czyta Dzieciom" oraz innowacji pedagogicznej „Podróż ku wartościom”.

Czytaj więcej...

thumbden2113 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu odbyły się dwa apele przygotowane przez uczniów z Samorządu Uczniowskiego i opiekuna Annę Budzich: dla klas 0-3 oraz 4-8. Uczniowie złożyli życzenia dla nauczycieli oraz pracowników szkoły, przedstawili wesołe scenki z życia szkoły, zaśpiewali piosenki i wręczyli przygotowane wcześniej kwiatki.

Czytaj więcej...

thumbelektrosmi21W październiku nasza szkoła dołączyła do akcji "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci" organizowaną przez Firmę Green Office Ecologic Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie. Celem akcji było zachęcenie dzieci i młodzieży w wieku szkolnym do promowania zachowań proekologicznych oraz ponoszenia świadomości ekologicznej na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Czytaj więcej...

thumbchlopaka21W czwartek 30 września z okazji Dnia Chłopaka przedstawiciele SU wraz z opiekunem Anną Budzich przygotowali ciekawe i śmieszne konkurencje dla chłopców z klas 4-8. Dziewczynki z SU w każdej klasie złożyły życzenia chłopcom oraz poczęstowały ich lizakami. W pierwszej części konkursu chłopcy z poszczególnych klas mieli do wykonania różne zadania. Chłopcy z klasy 4 musieli zjeść cytrynę bez skwaszenia miny.

Czytaj więcej...

thumbspswia21W dniach 17-19 września 2021 r. miał miejsce Wielki Finał 28. Akcji Sprzątanie Świata 2021 pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę.” Również nasza szkoła, jak co roku, dołączyła do tej akcji. 17 września uczniowie całej szkoły podzieleni na grupy wiekowe wraz z opiekunami udały się na sprzątanie terenu położonego wokół szkoły. Przedszkolaki sprzątały plac przed szkołą oraz teren boiska szkolnego,

Czytaj więcej...

Strona 1 z 2

KLAUZULA INFORMACYJNA OGÓLNA

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniam klauzulę informacyjną.

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies