Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  • WYDARZENIA Z KALENDARZA SZKOLNEGO

    Brak wydarzeń

thumbchlopaka21W czwartek 30 września z okazji Dnia Chłopaka przedstawiciele SU wraz z opiekunem Anną Budzich przygotowali ciekawe i śmieszne konkurencje dla chłopców z klas 4-8. Dziewczynki z SU w każdej klasie złożyły życzenia chłopcom oraz poczęstowały ich lizakami. W pierwszej części konkursu chłopcy z poszczególnych klas mieli do wykonania różne zadania. Chłopcy z klasy 4 musieli zjeść cytrynę bez skwaszenia miny.

Dzielnie poradzili sobie z zadaniem, trójka chłopców musiała wykonać dodatkowe zadanie - pompki, aby wyłonić jednego zwycięzcę, którym został Dawid Wiliński. W klasie 5 panowie musieli zapleść warkocz wybranej dziewczynie. Najlepiej poradził sobie z zadaniem Wiktor Wróblewski, który wykazał się dużą zręcznością. Natomiast w klasie 6 chłopcy musieli ubić ręcznie pianę z białek - najlepiej i najszybciej zadanie wykonał Krzysztof Kotłowski. Chłopcy z klas 7 i 8 musieli wykazać się siłą fizyczną. Lipiński Kacper najdłużej wykonał deseczkę, natomiast Kacper Kamiński wykonał najwięcej pompek. W drugiej części konkursu pięciu zwycięzców z poszczególnych klas spotkali się na świetlicy szkolnej, aby dalej zmagać się z zadaniami konkursowymi. Pierwsza konkurencja polegała na przyszyciu guzika najdokładniej i najszybciej ,druga to wykazanie się znajomością aut a w trzeciej prezentowali swoje umiejętności taneczne przy piosence "Gangnam Style". Bardzo dobrze poradzili sobie z przyszyciem guzika, a taniec sprawił im najwięcej trudności. Komisja w składzie pani Beatka, pani Krysia oraz Dominika z kl. 6 przyznały następujące miejsca:

  1. SUPER CHŁOPAK - DAWID WILIŃSKI KL. 4
  2. miejsce Krzysztof Kotłowski kl. 6.
  3. miejsce Kacper Lipiński kl. 7
  4. miejsce Wiktor Wróblewski kl. 5,
  5. miejsce Kacper Kamiński kl. 8.

Wszyscy chłopcy otrzymali w nagrodę - Legitymację SUPER CHŁOPAKA i czekoladę.

Gratulujemy wszystkim chłopcom za odwagę, dziękujemy za fajną zabawę!!!

KLAUZULA INFORMACYJNA OGÓLNA

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniam klauzulę informacyjną.

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies