Developed in conjunction with Ext-Joom.com

thumbandrz21W piątek 26 listopada Samorząd Uczniowski z opiekunem Anną Budzich oraz z wychowawcami klas zorganizowali w naszej szkole "Wieczór Andrzejkowy" dla klas 4-8. Uczniowie w godzinach wieczornych od 17.00-20.00 mile spędzali czas w szkole ,lecz nie na nauce tylko na zabawie. W pierwszej części wieczoru uczniowie spędzali czas w swoich klasach z wychowawcami

na różnego rodzaju grach, zabawach, tworzeniu plakatów, oglądaniu filmów, laniu wosku. W następnej części kolejno klasami brali udział w różnego rodzaju wróżbach przygotowanych przez uczniów z SU na szkolnym korytarzu. Były ciasteczka z wróżbami, losowanie przyszłego zawodu, wróżby z butami , sztuczki karciane oraz serca z imionami. Później klasami uczniowie z wychowawcami schodzili na dyskotekę szkolną na sali gimnastycznej. Była świetna zabawa przy muzyce dla młodszych i starszych uczniów. Na zakończenie wieczoru była "uczta pizzowa" w klasach . Uczniowie byli bardzo zadowoleni z wieczoru stwierdzili, iż za szybko minął czas , jeszcze mieli ochotę na dalszą zabawę przy muzyce. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za wspólną zabawę, uczniom z SU i wychowawcom za pomoc w organizacji tego wieczoru

KLAUZULA INFORMACYJNA OGÓLNA

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego jako ,,RODO" udostępniam klauzulę informacyjną.

Ponadto informujemy, że nasza strona używa plików cookies