Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  • WYDARZENIA Z KALENDARZA SZKOLNEGO

    Brak wydarzeń

thumbekowSamorząd Uczniowski z opiekunem Anną Budzich nawiązał współpracę ze Stowarzyszeniem Młodych Gmin Płużnica i przystąpił do projektu pt. "Ekopoglądy wspierają samorządy" finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Projekt ma na celu zaangażowanie młodzieży w ochronę środowiska

z najbliższego otoczenia, powiatu wąbrzeskiego. W ramach tego projektu odbyły się 2 spotkania ( 29.10 i 15.12.2021r.) Eko warsztaty- z zakresu ochrony środowiska oraz postaw samorządności. Podczas tych warsztatów przedstawiciele SU poznali możliwości realizacji różnych inicjatyw i sposobów pozyskiwania na nie środków. Dowiedzieli się na czym polega działalność organizacji pozarządowych oraz gdzie mogą szukać wsparcia w realizacji swoich pomysłów na działania. Czekała na nich również smakowita niespodzianka - zdrowe, kolorowe kanapki przygotowane przez organizatorki spotkania. Uczniowie również grali w ciekawą grę zespołową w dwóch grupach. Było przy tym dużo śmiechu i zabawy. Na zakończenie warsztatów uczestnicy otrzymali upominki- drewniane "jojo" z logiem Stowarzyszenia. Bardzo miło było nam po raz kolejny gościć w naszej szkole organizatorów "Eko warsztatów".