Developed in conjunction with Ext-Joom.com

  • WYDARZENIA Z KALENDARZA SZKOLNEGO

    Brak wydarzeń

thumbdd22

1 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbył się Dzień bez uzależnień dofinansowany z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Ryńsk połączony z Dniem Dziecka i Sportu. W tym dniu przygotowanych zostało wiele atrakcji dla dzieci. Uczniowie rozwiązywali zagadki przygotowane w postaci Escape Roomu. Rozszyfrowywali zadania matematyczne

zakodowane za pomocą alfabetu morsa oraz kodów QR. Rozgrywały się zawody sportowe- wyścigi rzędów dla młodszych klas 0-3 oraz trójbój dla klas 4-8. Młodsi uczniowie uczestniczyli w grupowym konkursie malowania na streczu, natomiast starsi w konkursie wiedzy o uzależnieniach. Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem Anną Budzich przygotowali bardzo ciekawe konkurencje i atrakcje: malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, fotobudka, pytania-wyzwania, tatuaże, ciekawe pokazy różnych doświadczeń, konkurencje sportowe oraz modelowanie balonów, a także dla chętnych przeprowadzono Zumbę. W przygotowanie Dnia Dziecka włączyły się również: Ochotnicze Straże Pożarne z Myśliwca i Jaworza, którzy przygotowały dla dzieci ciekawy tor przeszkód oraz przejażdżki wozem strażackim i kiełbaski z grilla. Koła Gospodyń Wiejskich z Myśliwca i Jaworza wraz z Radą Rodziców przygotowali dla dzieci kawiarenkę z przepysznymi ciastami, zdrowe kolorowe kanapki oraz przekąski owocowe. Czas dzieciom umilał również pan Adam Przybyło, który zorganizował przejażdżki bryczką. Na zakończenie odbyła się loteryjka dla wszystkich uczniów klas 0-8 . Rozlosowano ponad 30 nagród rzeczowych. Drużyny oraz uczniowie biorący udział w poszczególnych konkurencjach zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi. Wszystkie dzieci w tym dniu świetnie się bawiły, chętnie korzystali ze wszystkich atrakcji i zabaw, nie brakowało uśmiechu i radości na ich twarzach. Dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu Dnia Dziecka i Sportu.