thumbzak2224 czerwca 2022 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego, podczas której nastąpiło podsumowanie całorocznej pracy uczniów. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Marzena Prusakowska, która podziękowała uczniom, rodzicom i nauczycielom za trud włożony w pracę w mijającym roku szkolnym.

Uczniowie odebrali nagrody, dyplomy i podziękowania za bardzo dobre wyniki w nauce, wyniki sportowe i pracę w ramach Samorządu Uczniowskiego. Wyróżnieni zostali także najlepsi czytelnicy oraz uczniowie ze stu procentową frekwencją.

Nagrody z rąk Dyrektora Szkoły otrzymali:

• Klasa IV: Czerwińska Lena, Królczyk Kasandra, Przytuła Zofia, Pytel Błażej, Samociuk Kacper, Sądowska Edyta, Stefańska Agata, Zrada Urszula
  • Klasa V: Barańska Emilia, Jamroży Amelia, Rzepecka Monika
  • Klasa VI: Cisło Bartosz, Filak Julia, Kotłowski Krzysztof, Plewa Ignacy, Sądowska Agnieszka, Witkowska Dominika
  • Klasa VII: Kołodziejska Agata, Lipińska Zuzanna
  • Klasa VIII: Balińska Malwina, Barszczyk Izabela, Carreton - Feter Nerea, Ciupak Marta

Nagrody Wychowawcy przyznano uczniom:

• Klasa Ia: Baran Zuzanna, Burchardt Marcel, Kowalczyk Barbara, Klimek Zofia, Retmańska Nina, Sammo Laura
  • Klasa Ib: Kułakowska Agata, Popielec Antoni, Sipak Alicja, Sipak Julia, Zrada Maciej, Zubrzycki Jan
  • Klasa II: Górki Alan, Kmiecik Aleksandra, Kotłowska Urszula, Koziorzemska Iga, Łęgowska Zofia, Rewer Agata, Sulikowska Julia
  • Klasa III: Andrzejewski Norbert, Feter Patrycja, Królczyk Selena, Partyka Maja, Popielec Michał
  • Klasa V: Baran Weronika
  • Klasa VIII: Narewski Alan, Sądowski Krzysztof

Listy gratulacyjne z rąk Dyrektora Szkoły otrzymali także rodzice uczniów wyróżniających się w nauce.

Podczas uroczystości nastąpiło także pożegnanie uczniów klasy VIII.
Tegorocznymi Absolwentami Szkoły Podstawowej w Myśliwcu zostali: Balińska Malwina, Barszczyk Izabela, Carreton - Feter Nerea, Ciernicki Ryszard, Ciupak Marta, Ciupak Michał, Froń Julia, Kamiński Kacper, Kaczmarczyk Kamil, Lisiński Oskar, Marchewka Patrycja, Narewski Alan, Pacion Magdalena, Sądowski Krzysztof, Strzelecki Dominik, Szczepański Hubert, Zych Julia. Absolwenci wraz z Wychowawcą przedstawili montaż słowno - muzyczny, podczas którego podziękowali za lata spędzone w szkole oraz zostali oficjalnie pożegnani przez uczniów klasy VII. Drodzy Absolwenci, chcielibyśmy złożyć Wam serdeczne gratulacje z powodu ukończenia szkoły podstawowej i życzyć powodzenia w nowych szkołach.
A wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku!