• Z podwórka na bieżnię

Nasza szkolna reprezentacja wzięła udział w imprezie lekkoatletycznej "Z podwórka na bieżnię", krórą w Wąbrzeźnie zorganizowała Fundacja Wychowanie przez Sport.
      • Inauguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 przebiegła w uroczystym i miłym nastroju. Pani dyrektor Marzena Prusakowska serdecznie przywitała zebranych, a szczególnie nowych uczniów

• Informacja - dożywianie

„Posiłek w szkole i w domu” przysługuje rodzinom, jeżeli dochód netto w przeliczeniu na
          osobę w rodzinie nie przekracza kwoty 900,00 zł (150% kryterium dochodowego dla osoby w
          rodzinie, które wynosi 600,00 zł) oraz
        • Spotkania z rodzicami

Zapraszamy rodziców na pierwsze w bieżącym roku szkolnym spotkania z wychowawcami klas, które odbędą się w czwartek i piątek tj. 15 i 16 września 2022r. według harmonogramu:

• Zdjęcia w szkole

Informujemy, że dnia 22 września w naszej szkole będą wykonywane zdjęcia.
          Udostępniamy cennik usług fotograficznych oraz wzory oferty.
      • Wydarzenia
      • Dla uczniów i rodziców