• Witaj w zakładce biblioteki szkolnej w Myśliwcu!

"Książka i możliwość czytania, to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji."
      • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

•   Szkoła Podstawowa w Myśliwcu realizuje projekt “Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa (NPRCZ) Priorytet 3: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych”.

Celem programu jest m. in. wzmocnienie zainteresowań i aktywności czytelniczej uczniów  przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa oraz doposażenie bibliotek szkolnych w atrakcyjne dla uczniów książki. Wśród zakupionych dla naszych uczniów pozycji znajdują się nie tylko nowości, książki popularnonaukowe  i rozwijające zainteresowania, ale te, o które dzieci pytają najczęściej.

Nasza Szkoła otrzymała w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa wsparcie finansowe, dzięki któremu do biblioteki zakupione zostały książki o wartości 5,000 zł.

• Dane kontaktowe

• Szkoła Podstawowa w Myśliwcu