• Wydarzenia klasy 0-III

• Gminny Konkurs Recytatorski

• 19.05.2023 18:43
      • 10 maja 2023 roku ośmioro uczniów z klas I-III reprezentowało naszą szkołę podczas Gminnego Konkursu Recytatorskiego pod tytułem „Humor w poezji dziecięcej”, który odbył się w Szkole Podstawowej w Ryńsku.

• Byli to: Maja Kaczmarczyk, Damir Andrzejewski, Maja Kochman, Krzysztof, Kubacki, Maciej Zrada, Laura Sammo, Jeremiasz Plewa oraz Iga Koziorzemska, którzy znakomicie zaprezentowali się przed komisją konkursową oraz publicznością i zostali nagrodzeni gromkimi brawami za swoje występy. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych oraz uczniowie klas drugich i trzecich. Damirowi Andrzejewskiemu z klasy 1a przypadło zaszczytne pierwsze miejsce w kategorii oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych. Tuż za nim uplasowała się Maja Kochman z tej samej klasy. W kategorii klas drugich i trzecich na podium stanęła uczennica klasy 2 – Laura Sammo, zajmując drugie miejsce. Konkurs przebiegał w serdecznej atmosferze, a występom dzieci towarzyszyły pozytywne emocje. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, a pozostali uczestnicy dyplomy i drobne nagrody. Gratulujemy wszystkim młodym artystom!

• Zdjęcia klasowe 2022/2023

• Odział przedszkolny

• Wychowawca: mgr Monika Łukasik

Klasa liczy: 13 dziewcząt i 8 chłopców. Razem 21 uczniów.
      • Klasa Ia

mgr Malwina Daniszewska

Klasa liczy 6 dziewcząt i 8 chłopców. Razem 14 uczniów.
      • Klasa Ib

• Wychowawca: mgr Edyta Nadolska

Klasa liczy 6 dziewcząt i 9 chłopców. Razem 15 uczniów.
      • Klasa II

mgr Małgorzata Banaś-Rajca

Klasa liczy 14 dziewcząt i 10 chłopców. Razem 24 uczniów.
      • Klasa III

mgr Małgorzata Wzorek

Klasa liczy 9 dziewcząt i 11 chłopców. Razem 20 uczniów.